Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź akcesoria do swojego telefonu

Etui GLAM CASE

2022-02-22
Etui GLAM CASE

Etui GLAM CASE – wybierz etui dostosowany do Twoich potrzeb

 

 

Cenisz sprawdzone opcje, które charakteryzują się wysokim poziomem niezawodności? W takim razie Etui GLAM CASE będzie satysfakcjonującym wyborem, który spełni Twoje oczekiwania. Jest ono wykonane z wysokiej jakości, solidnego elastycznego tworzywa, który ma za zadanie amortyzować uderzenie oraz chronić telefon.

 

 

 

Dobrze dopasowuje się do telefonu, a lekko zaokrąglone brzegi chronią krawędzie urządzenia. Dzięki temu telefon nawet po wielu latach eksploatacji będzie wyglądać jak nowy.

 

Matowa, odporna na ślady palców, a przy tym miła w dotyku powierzchnia z wytłoczonym wzorem, sprawia że telefon jest stabilny w dłoni. Metaliczny pasek utrzymany w tonacji całej nakładki, dodaje elegancji.
Podwyższone ranty chronią ekran i aparat Twojego telefonu. Etui przejmuję energie uderzenia podczas upadku, dzięki temu Twój telefon będzie chroniony w każdej sytuacji

 

 

  

 

 

Etui GLAM CASE idealnie dopasowuje się do telefonu, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich gniazd oraz przycisków. Zapewnia ochronę przed zabrudzeniami i zadrapaniami. Co ważne - nie powoduje zmniejszenia zasięgu i nie musisz wyjmować telefonu z etui, aby go naładować

Etui do uchwytów magnetycznych- posiada wbudowany magnes, kompatybilny z wszystkimi uchwytami magnetycznymi, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortem także w trakcie podróży samochodem.

 

ZALTY ETUI:

  • Etui z wbudowanym magnesem do uchwytów magnetycznych

  • Ochrona obiektywu oraz podwyższone ranty chroniące ekran

  • Elegancki metaliczny pasek oddzielający dwie struktury

pixel