Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź akcesoria do swojego telefonu

Huawei Mate X

2019-07-31
Huawei Mate XHuawei Mate X to składany telefon, o którym marzyła nasza wyobraźnia science-fiction lata temu. Telefon ma solidne zawiasy, dzięki czemu może przekształcić się z telefonu 6,6 cala i 6,38 cala w pełny 8-calowy tablet z systemem Android - jest to zredukowany ekran Huawei FullView.
_______________________________________________________________


Huawei Mate X ma także mocną kopię zapasową, z 5G, nowym chipsetem Kirin 980 i mocnym akumulatorem o pojemności 4500 kopii zapasowych.

Cena Huawei Mate X wynosi 2 299 EUR, co przekłada się na około 2600 USD, 2000 GBP, 4770 AU $ z 512 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB pamięci RAM, a Huawei zasugerował, że będą inne warianty.Przód telefonu to naprawdę wszystko - 6,6 cala. Jego tylna część - reszta wyświetlacza, tworzy dodatkowy 6,4-calowy ekran, który jest cieńszy - może to być fajne podczas oglądania filmów 21: 9, aktywacji najmniejszego wyświetlacza i potencjalnie oszczędności baterii. 

Powodem, dla którego można zaoszczędzić baterię, jest technologia ekranowa Mate X. Ponieważ jest to wyświetlacz OLED, można uruchamiać pojedyncze piksele, przy czym niewykorzystane piksele pozostają czarne jak smoła; kontrastuje to z wyświetlaczami LCD, które wymagają jednoczesnego podświetlenia całego panelu - wszystkich pikseli.  Huawei korzysta z tej energooszczędnej funkcji wbudowanej w technologię OLED w podstawowej konstrukcji swojego Mate X.Telefon nie ma przedniej kamery, natomiast posiada trzy aparaty z tyłu.

Obsługiwany przez procesor Kirin 980 w połączeniu z modemem Balong 5000 5G, telefon nie tylko ładuje się szybko, ale także „5Gs”, a pobranie 1 GB filmu zajmuje zaledwie trzy sekundy.

Huawei Mate X jest uznawany za lepszego konkurenta Samsunga Galaxy Fold.
Etui do Huawei Mate X
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel