Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź akcesoria do swojego telefonu

Pomysły na Mikołajkowy prezent ?

2018-12-10
Pomysły na Mikołajkowy prezent ? Mikołajki zbliżają się nieubłaganie, co za tym idzie znów dylemat odnośnie wyboru prezentu. Przychodzimy Wam z pomocą i podajemy nasze propozycje świetnych mikołajkowych prezentów!
_______________________________________________________________

Mikołajkowe etui


Kto nie ucieszyłby się z mikołajkowego etui na swój telefon akurat w tym okresie? Chyba nie ma takiej osoby! Jest to świetny prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczyn, a także dla osób niekoniecznie w wieku młodzieńczym! Zdecydowana większość klientów zakochana jest w naszej świątecznej pandzie w czapce Mikołaja. Być może to ona będzie świetnym wyborem, a może pingwinek z prezentem?


_______________________________________________________________

Selfie lampa


Lampa selfie idealna dla miłośników robienia zdjęć. Będzie świetnym prezentem, który będzie praktyczny i przydatny. Nasze lampy są zdobione wzorami, które możecie samodzielne wybrać w naszej galerii. Lampa ma trzy poziomy jasności. Świetnie sprawdzi się nie tylko przy robieniu selfie, ale także przy fotografii prezentów, ciastek oraz choinki!_______________________________________________________________

Powerbank

Zima to okres, kiedy nasz telefon lubi się częściej rozładowywać, dlatego warto mieć przy sobie powerbanka, który uratuje nas w najmniej spodziewanym momencie! Świetny pomysł na prezent, w szczególności dla osób, które nie rozstają się ze swoim smartfonem. Często zimą planujemy różne wyjazdy, na których  powerbank będzie niezbędny.
_______________________________________________________________

Słuchawki

Zestaw słuchawkowy z pewnością ucieszy miłośników muzyki czy też muzyków. Nie ma to jak zimowe, wieczorne spacery w śniegu, z dobrą muzyką lecącą w słuchawkach. Czy może być lepiej? Jak widzicie pomysł na prezent zawsze się znajdzie.Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów, być może znajdziecie prezent idealny.


Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel