Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź akcesoria do swojego telefonu

Samsung Galaxy Fold

2019-07-08
Samsung Galaxy Fold

case.pl - akcesoria do Twojego telefonu.

Wszyscy już myśleliśmy, że ten telefon nie pojawi się na rynku, a tu jednak Samsung zaskoczył pozytywnie na wszystkich._______________________________________________________________


Telefon, a raczej tablet i telefon w jednym zaskakuje nas starannością oraz jakością wykonania. Pytanie tylko jak będzie z jego funkcjonalnością. No i co najważniejsze - jak chronić telefon? Czy będą dostępne i w ogóle możliwe etui na telefon? Bo jak wyobrażamy sobie brak ochrony telefonu, który wart jest 8 tys. złotych?


Bez obaw, zadbaliśmy też o to, by użytkownikom nowego smartfona móc zapewnić ochronę i  już wkrótce w naszym sklepie dostępne będą etui na ten model w trzech wariantach.

 

Dostępne będzie etui typu armor, które będzie amortyzować urządzenie przy upadku.

Kolejnym będzie etui silky touch, który będzie bardzo dopasowany do telefonu i nie będzie go pogrubiał.Pierwszym z nich będzie etui gumowe, które najmniej będzie ukrywać urządzenie.

Miejmy nadzieje, że zarówno telefon jak i etui na niego spełnią swoje funkcje i nie okażą się niewypałem. Sprawdzajcie naszą stronę na bieżąco, by mieć informacje o dostępności etui.

Etui do Samsung Galaxy Fold

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel