Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź akcesoria do swojego telefonu

Xiaomi Redmi K20 PRO

2019-08-12
Xiaomi Redmi K20 PROcase.pl - akcesoria do Twojego telefonu.

Redmi K20 Pro ma konstrukcję szklano-metalową, w której przednie i tylne szyby są mocno trzymane przez metalową szynę boczną. Zakrzywiony projekt 3D połączony z warstwą Gorilla Glass 5, nadaje mu charakterystyczny, bardziej przyjazny wygląd. Oferowany w trzech odcieniach: Carbon Black, Glacier Blue i Flame Red.
_______________________________________________________________

Z tyłu znajduje się potrójny moduł tylnej kamery, w której główny czujnik 48 MP jest podświetlony kolorowym pierścieniem akcentującym. Dzięki zwężającym się krawędziom Redmi K20 Pro przylegac będzie dobrze do dłoni.

6,39-calowy ekran Super AMOLED ma około 91 procent proporcji ekranu do ciała i jest o wiele lepszy niż to, co oferowały poprzednie flagowce Xiaomi. Rozdzielczość Full HD + o proporcjach 19,5:9.Xiaomi wprowadziło również funkcję Always On, która nazywa się Ambient Display. Użytkownik może zaplanować włączenie / wyłączenie lub stałe włączenie.

Redmi K20 Pro działa w MIUI 10 na Androidzie 9 Pie. Interfejs użytkownika ma przydatne funkcje.Redmi K20 Pro mieści baterię o pojemności 4000 mAh, która zapewnia ponad półtora dnia żywotności baterii.

Wyróżnia się potrójnymi tylnymi aparatami. Aparat główny 48MP (f / 1.75), w połączeniu z ultraszerokim 13MP (f / 2.4) i teleobiektywem 8MP (f / 2.4). W przypadku autoportretów jest aparat selfie 20 MP.

Etui do Xiaomi Redmi K20 PRO

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel